W sobotę 9 września zakończyliśmy cykl zajęć dla dzieci i młodzieży w ramach projektu „Street Hokej Łączy” . Dzięki tym zajęciom chcieliśmy przybliżyć dzieciom i młodzieży inną

- ciekawą formę spędzania wolnego czasu oraz propagować aktywność fizyczną. W ramach zajęć udział brali uczniowie szkół średnich i podstawowych, których zainteresowała taka właśnie forma aktywności ruchowej lub też rozpoczęli swoją  przygodę zimą.

Dzięki zaangażowaniu trenerów (Jakuba Kaźmierczaka i Mateusza Karolczaka) oraz rodziców odbył się 9 września turniej, który był podsumowaniem cyklu zajęć wakacyjnych. Turniej odbył się na terenie Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu, młodzież miała okazję zademonstrować rodzicom nabyte umiejętności jak również zaprosić ich do wspólnej gry i zabawy. W czasie przerwy meczowej uczestnicy mogli ugasić pragnienie przygotowanymi napojami i skosztować słodkości dostarczonych przez rodziców.

Grupa nieformalna Tygrysy Gostyń bardzo dziękuje Stowarzyszeniu Absolwentów i Sympatyków ZSZ w Gostyniu oraz dyrekcji szkoły ZSZ za pomoc w realizacji projektu. Projekt został dofinansowany ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w ramach Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2017.