Celem projektu pn. In line hokej była integracja dzieci i młodzieży, ukazanie im alternatywnych możliwości spędzania czasu wolnego na przykładzie jazdy na rolkach.

Realizując projekt chcieliśmy, aby dzieci i młodzież z Powiatu Gostyńskiego poznały podstawy jazdy na rolkach, zwiększyły umiejętność współpracy w grupie, pokonywały własne słabości. Każdy uczestnik opanował umiejętność hamowania oraz płynnego poruszania się na rolkach. W czasie zajęć dzieci doskonaliły elementy jazdy w przód, jazdy w tył, skręcania oraz hamowania, które pomagają w wyrobieniu poprawnych nawyków niezbędnych w czasie jazdy na rolkach. Zajęcia odbywały się we wrześniu i październiku. Projekt dofinansował Powiat Gostyński.