19 marca 2026 r. w hali sportowej ZSOiZ w Krobi odbyły się Mistrzostwa Rejonowe w piłce siatkowej chłopców. Nasza reprezentacja przystąpiła do rywalizacji w gronie sześciu zespołów.

W fazie grupowej trafiliśmy do wymagającej grupy, w której rozegraliśmy dwa spotkania. W pierwszym meczu pokonaliśmy I LO Rawicz 2:1, natomiast w drugim ulegliśmy bardzo dobrze dysponowanej drużynie z Powodowa 0:2. Warto podkreślić, że druga grupa turniejowa była wyraźnie mniej wymagająca.

Z drugiego miejsca w grupie awansowaliśmy do meczu o trzecie miejsce, w którym zmierzyliśmy się z zespołem z Leszna. Po bardzo dobrej grze odnieśliśmy pewne zwycięstwo 2:0, zajmując ostatecznie 3. miejsce w turnieju.
Zdecydowanie najlepszą drużyną zawodów okazał się zespół z Powodowa, który wygrał wszystkie swoje mecze, dominując nad rywalami.

Naszą szkołę reprezentowali:

Filip Dwojak (4TB)
Szymon Krajka (4TB)
Tobiasz Jakuszkowiak (4TA)
Jan Jakubiak (4TA)
Bartosz Kuklewski (4TA)
Eryk Klupś (5TA)
Dawid Nowak (3TA)
Mateusz Błyga (3TF)
Bartosz Kudaj (3TF)

Opiekunem zespołu był Damian Krzyżostaniak.

Brawo dla całej drużyny za walkę, zaangażowanie i bardzo dobry wynik!

Projekty

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.