Z okazji Dnia Wiosny w hali sportowej ZSZ Gostyń odbył się szkolny turniej piłki siatkowej.
W rozgrywkach wzięło udział 13 zespołów, co przełożyło się na dużą liczbę emocjonujących spotkań i dobrą atmosferę na trybunach.
Turniej rozegrano systemem brazylijskim, co oznaczało, że drużyna odpadała dopiero po dwóch porażkach, dzięki czemu każdy zespół miał szansę na walkę o jak najlepszy wynik nawet po pierwszym niepowodzeniu.
Spotkania były bardzo wyrównane – wiele setów kończyło się dopiero na przewagi, co pokazywało duże zaangażowanie i wolę walki wszystkich drużyn.
Najlepszą ekipą okazał się zespół EL Spikes, który wygrał wszystkie swoje mecze. W finale pokonał drużynę Spice Y. W meczu o trzecie miejsce zwyciężyli Aski Wojtaski, którzy wygrali z Iron Balls.
Zwycięskie zespoły turnieju:
1 miejsce – EL Spikes:
Dawid Nowak (3TA)
Bartosz Kudaj (4TF)
Mateusz Błyga (4TF)
Filip Dwojak (4TB)
Jan Jańczak (5TA)
Filip Małecki (5TA)
Piotr Giernalczyk (5TA)
Eryk Klupś (5TA)
2 miejsce – Spice Y:
Jakub Michalski (5TB)
Mateusz Snela (5TB)
Wojciech Błaszczak (5TB)
Damian Ciszak (5TB)
Dominik Dziubała (5TB)
Dawid Kaźmierczak (5TB)
Jakub Kędzia (5TB)
3 miejsce – Aski Wojtaski:
Szymon Krajka (4TB)
Mikołaj Janowski (4TB)
Filip Kuźniak (4TB)
Bartosz Ratajczak (4TB)
Dawid Gorynia (4TA)
Wojciech Chudy (4TE)
Turniej był udanym wydarzeniem sportowym i dobrą okazją do wspólnego świętowania pierwszego dnia wiosny.
Zespół Szkół Zawodowych