W naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczne dla młodzieży klas III i IV, w którym wzięli udział funkcjonariusze Wydział Ruchu Drogowego  i przedstawiciel Kuratorów Sądowych.

Wydarzenie miało na celu podniesienie świadomości prawnej młodych ludzi oraz promowanie bezpiecznych zachowań na drodze i w życiu codziennym. Spotkanie miało charakter dyskusji. Młodzież przygotowała wcześniej pytania dotyczące realnych sytuacji na drodze oraz granicę odpowiedzialności prawnej nastolatków. Dzięki połączeniu perspektywy mundurowej i kuratorskiej uczestnicy zyskali pełny obraz tego jak błędy młodości mogą wpłynąć na ich dorosłe życie.

Projekty

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.