Po 5 latach pełnienia funkcji opiekuna Samorządu Uczniowskiego pani Anita Woźniak przekazuje dziś pałeczkę dalej.

Dziękujemy za ogrom pracy, zaangażowanie, wsparcie uczniów i wszystkie działania podejmowane na rzecz naszej szkolnej społeczności.  W dzisiejszych wyborach uczniowie zdecydowali, że nowym opiekunem Samorządu Uczniowskiego została pani Joanna Marcinkowska. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu pomysłów, energii, chęci do działania oraz satysfakcji z pracy z młodzieżą! 

Projekty

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.