Po 5 latach pełnienia funkcji opiekuna Samorządu Uczniowskiego pani Anita Woźniak przekazuje dziś pałeczkę dalej.
Dziękujemy za ogrom pracy, zaangażowanie, wsparcie uczniów i wszystkie działania podejmowane na rzecz naszej szkolnej społeczności. W dzisiejszych wyborach uczniowie zdecydowali, że nowym opiekunem Samorządu Uczniowskiego została pani Joanna Marcinkowska. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu pomysłów, energii, chęci do działania oraz satysfakcji z pracy z młodzieżą!
Zespół Szkół Zawodowych