W ramach projektu „Rowerem ku przygodzie - integracja na dwóch kółkach”, wyruszyli na wycieczkę rowerową przemierzając malownicze drogi powiatu gostyńskiego. Zadanie realizowane przy współpracy z Zespołem Szkół Zawodowych w Gostyniu, ze wsparciem Powiatu Gostyńskiego.