5 grudnia bieżącego roku, w naszej szkole obchodzony był Dzień Życzliwości. Z tej okazji w obydwu budynkach szkoły rozprzestrzeniły się dobre słowa oraz uśmiechy.

Dla uczniów przygotowane były atrakcje, takie jak „wydzieranki” oraz zliczenie uśmiechniętych buziek, za które można było dostać słodki podarunek. W szkolnych łazienkach znajdowały się na lustrach napisy, które powinny być naszą codziennością.

Odbył się konkurs na Najbardziej Życzliwego Nauczyciela naszej szkoły!

Miejsce 1 Sławomir Ziółek

Miejsce 2 Dominik Poślednik

Miejsce 3 Robert Zbieralski

Gratulujemy