Zbliża się Dzień Wiosny. Tradycyjnie w naszej szkole odbędzie się plebiscyt związany z Nauczycielami. W tym roku nosi on tytuł „Filmowi Nauczyciele”.

Macie możliwość okazać sympatię swoim ulubionym Nauczycielom. Głosowanie odbędzie się w piątek na 2 i 3 godzinie lekcyjnej w obu szkołach.

Oto kategorie i ich opisy

Kobieta kot- nauczycielka, która cechuje się delikatnością, ale potrafi pokazać „pazur” bywa sprytna, na lekcji istnieje zawsze niebezpieczeństwo, że może spytać znienacka. Jak prawdziwa „Kotka” chroni i opiekuje się uczniami – kociętami.

Hermiona – nauczycielka wyróżniająca się z tłumu, wszystkie "zaklęcia" ma w małym paluszku, potrafi zaskoczyć swoich uczniów. Dla niej najważniejsza jest nauka, ale również przyjaźń i pomoc innym. Jest wrażliwa na cudzą krzywdę.

Natalia Boska – nadopiekuńcza nauczycielka matka, która pod maską krzykliwej i emocjonalnej osoby kryje ciepłe serce i przyjazny uśmiech. Humorystycznie potrafi sobie poradzić z nieokrzesanymi uczniami starając się ustawić ich do pionu.

Hagrid – nauczyciel, najlepszy przyjaciel uczniów, pomaga wyjść z każdej opresji, myśląc o nim aż chce się chodzić do szkoły. Jest pomocny, szczery i ma słabość do „niebezpiecznych stworzeń” z którymi świetnie sobie radzi na zajęciach.

Kapitan Ameryka - nauczyciel o wielkim sercu, prawy i nietolerancyjny wobec nieuczciwości (ściąganie na lekcji jest bardzo trudne). Zawsze poda uczniom pomocną dłoń. Poważny i odpowiedzialny.

James Bond - nauczyciel który jest zdolny nauczyć każdego ucznia. Posiada licencje na dobre oceny, jest niezawodny w każdej sytuacji. Wszelakie akcje z jego udziałem kończą się wielkim sukcesem. Przy „przesłuchiwaniu” uczniów bywa wstrząśnięty, ale nie zmieszany.

foto: kadr z filmu "Młodzi gniewni" 1995 - dystrybucja Imperial