W środę 5 października 2022 r. troje uczniów, którzy najlepiej poradzili sobie w minionym roku szkolnym z egzaminem zawodowym, otrzymało Nagrodę Zarządu Powiatu Gostyńskiego.

Do laureatów trafiły czeki na 1000 złotych. Wśród nich znaleźli się absolwenci Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu: Jan Zboralski – technik logistyk, Julia Roszak – technik obsługi turystycznej oraz uczeń klasy maturalnej Paweł Wojaczyk – technik informatyk.

Warto  podkreślić, że wcześniej Jan Zboralski uzyskał także Nagrodę Zarządu Powiatu Gostyńskiego za najwyższy w szkole wynik maturalny.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

foto: www.powiat.gostyn.pl