Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy kontakt z firmą Wiha www.wiha.com, producentem narzędzi ręcznych przeznaczonych do użytku profesjonalnego w przemyśle i rzemiośle.

Dzięki uprzejmości firmy Wiha otrzymaliśmy wartościowy sprzęt umożliwiający realizację ćwiczeń w pracowni informatycznej zachowując ochronę przed ESD (Electro-Static Discarge). Za pomocą przekazanych nam precyzyjnych wkrętaków, bitów czy zestawu narzędzi ESD nasi uczniowie mogą wykorzystać w trakcie nauki profesjonalne narzędzia marki Wiha.

Dzięki temu młode pokolenie specjalistów w branży technicznej będzie wiązało swój przyszły warsztat pracy z najlepszej jakości produktami Wiha realizując się zawodowo w dynamicznie rozwijającej się branży przyszłości. Dzięki narzędziom Wiha możemy podnieść komfort pracy w szkolnych laboratoriach stosując narzędzia spełniające najwyższe wymagania pod względem jakości, funkcjonalności, żywotności i ergonomii.

Dziękujemy.