11 maja 2023 roku w sali kina „Pod Kopułą” odbył się konkurs wiedzy „Wiem więcej o ziemi gostyńskiej”, którego zadaniem było rozpowszechnienie i utrwalenie wiedzy z historii gminy Gostyń.

Uczniowie pracowali w drużynowo w składzie: Karolina Rozalska, Marta Tomczak, Anna Górna, Marta Misurek oraz Kamil Demski.  Dzięki rzetelnemu przygotowaniu, wsparciu merytorycznemu, dużej wiedzy oraz zaangażowaniu pierwsze miejsce zajęła nasza szkoła- Zespołu Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu!

Gratulujemy!! Organizatorami konkursu byli: Młodzieżowa Rada Miejska, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu, Muzeum w Gostyniu oraz Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”.

foto:Muzeum w Gostyniu