Dnia 1 marca komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców w konkursie na modernizację świetlicy w budynku na ulicy Poznańskiej.
Szczegółowe wyniki komisji:

I miejsce ex aequo Gracjan Pawlaczyk z klasy 2TA oraz Filip Małecki i Jakub Skrzypczak z klasy 2TA, którzy uzyskali 14punktów.
II miejsce ex aequo zajęli Mikołaj Jankowski z klasy 1TA oraz Tomasz Kawa i Wojciech Janicki z klasy 2TA z wynikiem 13 punktów.
III miejsce uzyskali Kacper Antkowiak i Stanisław Gbiorczyk z kl.II 2TA z liczbą 10 punktów.

W głosowaniu uczniów najwięcej punktów uzyskał projekt Tomasza Kawy i Wojciecha Janickiego.

W skład komisji konkursowej weszli:

• przedstawiciele Rady Samorządu Uczniowskiego,
  • przedstawiciel Grona Pedagogicznego,
  • przedstawiciel Rady Rodziców,
  • przedstawiciel Dyrekcji.

Dziękujemy za nadesłane prace. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni.