Tradycyjnie przed Bożym Narodzeniem uczniowie i nauczyciele dołączyli do akcji Mikołaje 2017.

Jak co roku, skorzystaliśmy z możliwości udzielenia  pomocy potrzebującym we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Stowarzyszeniem "Dziecko”.

Tym razem było to wsparcie dla samotnych, niepełnosprawnych starszych osób i polegało na przygotowaniu paczki, głównie z artykułami żywnościowymi i środkami czystości. Wielu spośród uczniów okazało wielkie serce, pamiętając o potrzebach seniorów i kupując takie produkty, które przydałyby się własnej babci czy dziadkowi.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za duże zaangażowanie w  przeprowadzoną akcję  i wspaniale przygotowane prezenty, które mamy nadzieję sprawią obdarowanym wiele radości.