W dniu 4 czerwca zostało zorganizowane spotkanie podsumowujące rok pracy Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Najpierw  wolontariusze przez dwie godziny szkolili się z zakresu komunikacji. Szkolenie poprowadziła Monika Molinus – psycholog. Później przy herbacie i pysznym placku drożdżowym sfinansowanym ze środków Rady Rodziców,  podczas rozmowy w kręgu dzieli się swoimi przeżyciami i wspomnieniami z pracy w danym roku oraz pomysłami na przyszły rok.

Pani dyrektor Agata Hamrol oraz opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu p. Katarzyna Kozłowska serdecznie podziękowali wszystkim wolontariuszom za ich zaangażowanie i wielkie serce.

Po spotkaniu opiekun SZKW Katarzyna Kozłowska wraz z wybranymi wolontariuszami przeanalizowała karty wolontariatu. Najbardziej aktywnymi wolontariuszami w tym roku szkolnym zostali: Kamil Przeniczka , Maciej Janas, Partycja Świdurska. Podczas uroczystości zakończenia roku zostaną im wręczone symboliczne podziękowania.