Po miesięcznej rywalizacji w kategorii - aerobik grupowy dziewczyny z naszej szkoły zajęły 6 miejsce w Wielkopolsce.

Jest to ogromny sukces i radość  z tak wysokiego miejsca. Podczas pierwszych eliminacji w Poniecu drużyna awansowała do II ligi Mistrzostw. Na zawodach II ligi w Koninie dziewczyny pokazały charakter i wywalczyły 1 miejsce  automatycznie awansując do I ligi Mistrzostw.

Był to finał wojewódzki, który odbywał się w tym roku w Pleszewie. Rywalizacja była bardzo zacięta i na wysokim poziomie. W sumie rywalizowało 41 drużyn w 3 kategoriach wiekowych. Szkolna Drużyna Aerobiku ZSZ w Gostyniu jest obecnie 6 najlepszą drużyną w Wielkopolsce. Gratulacje.

Naszą szkołę reprezentowały:

Roksana Włodarczak 4TD,

Małgorzata Szymańska 3TE,

Julia Bryl 3TB,

Agata Szymczak 2TB,

Beata Pasieracka 4TC,

Aleksandra Hoffmann 1TD,

Zuzanna Wojtkowiak 1TA.

Zespół prowadzi Aleksandra Pazoła.