Mimo, że za oknem ujemna temperatura i pogoda mało wiosenna, to jednak nasza społeczność szkolna w dniu 21 marca radośnie i ciepło przywitała Pierwszy Dzień Wiosny.

Jak co roku, organizatorem powitania wiosny była Rada Samorządu Uczniowskiego. Szkolnej publiczności zaprezentował się szkolny zespół aerobiku grupowego przygotowany przez p. Aleksandrę Pazołę oraz nasz szkolny zespół wokalny prowadzony przez panią Blankę Świtaj - Łukasik, który swoim repertuarem wprawił wszystkich w  jeszcze lepszy nastój.

A że zdolnych  mamy uczniów , to swoimi muzycznymi talentami pochwaliły się flecistki: Zuzia i Wiktoria oraz saksofonistka Agata. W tym roku uczniowie ocenili swoich nauczycieli. Zebrane wcześniej uczniowskie propozycje podliczyła  komisja. Zorganizowano Galę Oskarową, na miarę tej Hollywoodzkiej. Umownym czerwonym dywanem przeszli  nauczyciele , którzy odebrali pamiątkowe statuetki i dyplomy w 11 kategoriach. Aby tradycji stało się zadość, również w tym roku odbyła się  rywalizacja między drużynami uczniów i nauczycieli. Obie drużyny zmierzyły się w czterech konkurencjach, które nazwano:  „Sportowe wyczyny”, „Głuchy telefon”, „Kalambury” i „Jaka to melodia?”. W tym roku zmagania zakończyły się zwycięstwem „ciała pedagogicznego”.

Oskary otrzymali:
Honorowy Oskar - Robert Zbieralski