7 grudnia 2018 roku w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu odbył się etap okręgowy XI edycji  Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.

Zespół Szkół Zawodowych reprezentowało 26 uczniów, którzy musieli rozwiązać trudny test wielokrotnego wyboru, dotyczący różnych procesów logistycznych.

15 grudnia ogłoszono wyniki i aż troje uczniów zakwalifikowało się do finału, który odbędzie się w siedzibie wyższej uczelni, dnia 1 marca 2019 roku. Finalistami olimpiady są: Paulina Zaremba i Michał Jesiak z klasy 3 TD oraz Jakub Krzyżaniak z klasy 4 TD.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna odbywa się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji, a nad jej organizacją i prawidłowym przebiegiem czuwa Komitet Główny kierowany przez profesora Andrzeja Korzeniowskiego, rektora Wyższe Szkoły Logistyki w Poznaniu. Natomiast Komitetem Naukowym kieruje profesor Mariusz Jedliński z Uniwersytetu Szczecińskiego.