19 czerwca zabrzmiał ostatni dzwonek. W szkole nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Dyrektor podsumował 10 miesięcy wytężonej pracy zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Podczas akademii szczególnie wyróżniono uczniów z najlepszymi wynikami, zdobywców sukcesów w konkursach przedmiotowych oraz sportowych. Pożegnaliśmy również absolwentów szkoły zasadniczej.

Na zakończenie roku szkolnego Rada Rodziców Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu nagrodziła uczniów w kilku kategoriach:

1. Najlepszy uczeń w roku szkolnym 2018/2019 - Małgorzata Szymańska z klasy IV TE, która uzyskała średnią ocen 5,6

2. Nagroda Rady Rodziców Zespołu Szkół Zawodowych dla Najlepszego pierwszoroczniaka w roku szkolnym 2018/2019 – Katarzyna Płóciennik z klasy ITC, który uzyskała średnią ocen 5,59

3. Najlepsza frekwencja w roku szkolnym

Patrycja Świdurska - kl. 2 TD - 100 %
Anna Stanisławska – kl. 2TD - 100 %
Monika Biniasz – kl. 2A - 100 %
Jarosław Urbaniak – kl. 2A - 100 %
Kacper Kraśniewski – kl. 2TA - 100 %
Dawid Betka – kl. 2TA - 100 %
Joachim Janicki – kl. 1 TB - 100%

4. Nagroda Rady Rodziców Zespołu Szkół Zawodowych - Najlepsza frekwencja klasy w roku szkolnym 2018/2019 - kl. 1 TA – 90,44%

5. Nagroda Najlepszy sportowiec w kategorii dziewcząt – Klaudia Lewandowska z klasy 2TD; w kategorii chłopców – Wojciech Goszczyński – kl. 1 TD, Kacper Wojciechowski – kl. 1 TD

6. Nagroda Rady Rodziców dla najbardziej aktywnych wolontariuszy w roku szkolnym 2018/2019

Kamil Przeniczka – kl. 4TA
Julita Marciniak – kl. 2C
Patrycja Świdurska – kl. 2 TD

Wszystkim życzymy udanych wakacji.

Do zobaczenia 1 września!