Nadszedł grudzień. Niedługo Święta.

I choć w tym roku nie ma w szkole kolorowej choinki, brakuje uczniowskiego gwaru, śmiechu, dźwięku dzwonka i kolędowania, to nie zabrakło gestu dobroci i miłości. Dzięki bezinteresownemu zaangażowaniu młodzieży, nauczycieli, pracowników szkoły, na szkolnym korytarzu tradycyjnie pojawiły się mikołajkowe prezenty. Mimo ograniczeń, które przyniosła nam pandemia, akacja pomocowa na rzecz dzieci z rodzin w trudnej sytuacji życiowej, osób starszych i niepełnosprawnych MIKOŁAJE, w tym roku również się udała. Wspólnie przygotowaliśmy 24 prezenty, które z pewnością sprawią wiele radość obdarowanym osobom. Za Wasze wielkie, dobre serce – bardzo dziękuję. Jednocześnie życzę wszystkim zdrowych i niezapomnianych Świąt!