29 kwietnia w auli ZSZ przy ulicy Tuwima odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych uczniów Technikum.

Podczas spotkania obecni byli: pan Janusz Sikora - Wicestarosta Gostyński, pan Marian Tyrzyk - Starszy Cechu Rzemiosł Różnych, zaproszeni Rodzice, pan Maciej Marcinkowski - dyrektor szkoły oraz wicedyrektorzy, kierownik szkolenia praktycznego, wychowawcy, nauczyciele i absolwenci.

Na początku uroczystości krótkie przemówienie wygłosił pan dyrektor Maciej Marcinkowski dziękując maturzystom za reprezentowanie szkoły w różnych konkursach i zawodach oraz życząc im powodzenia na egzaminach maturalnych i zawodowych oraz sukcesów w dalszym życiu, realizacji swoich planów i marzeń.

W imieniu wszystkich wychowawców absolwentów pożegnał pan Jarosław Bazan. Następnie maturzyści podziękowali wychowawcom za wspólnie spędzone lata wręczając im symboliczną wiązankę kwiatów. W kolejnym punktem uroczystości dyrektor szkoły wręczył nagrody, dyplomy i świadectwa wyróżniającym się absolwentom, a także listy pochwalne ich rodzicom. Świadectwa pozostałym uczniom wręczył dyrektor wraz z wychowawcami poszczególnych klas. Na zakończenie zebrani mogli obejrzeć program artystyczny przygotowany przez młodsze koleżanki i młodszych kolegów.