W dniu 7. października 2011 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
27 września 2011 r w Lesznie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce na szczeblu rejonowym.
22 września 2011 r w Gostyniu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce na szczeblu powiatowym.
22 września na stadionie miejskim w Gostyniu odbyły się Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce.
Dnia 10 IX 2011 r. na stadionie hippicznym Stadniny Koni w Racocie odbył się kolejny, bo już XVIII Bieg Olimpijski oraz II Nordic Walking.
Dnia 18 maja 2011 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Plażowej. Wystartowało 11 par dziewcząt i chłopców.
12 marca w Zespole Szkół Rolniczych w Grabonogu odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego.
Dnia 4 lutego 2011 r. drużyna piłkarzy zajęła I miejsce w Mistrzostwa Gminy Gostyń w Halowej Piłce Nożnej.
Dnia 1 lutego 2011 r. w sali gimnastycznej przy ul. Tuwima odbył się Szkolny Turniej Trójek Siatkarskich.
Dnia 23 lutego drużyna siatkarzy zajęła II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w siatkówce w ramach LICEALIADY.
Dnia 25.01.2011r. drużyna ZSZ chłopców zajęła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce w ramach LICEALIADY. Pokonaliśmy drużynę ZSO Krobia 2:0 i LO Gostyń 2:1.